Hledám-anděla.cz provozuje mobilní aplikaci Pitch Deck. Pitch Deck je uzavřená platforma spojující investory (anděly) s majitely projektů. Prvotní seznámení probíhají zcela anonymně. Jakmile jsou obě strany připraveny k další komunikaci, je vzájemná identita odhalena.


Jsem Anděl Mám projekt
1

Vytvoříte si účet

Registrace je bezplatná a rychlá. Účet si můžete vytvořit na našich webových stránkách nebo stažením mobilní aplikace Pitch Deck.

2

Pitch Deck

Dle Vašich preferencí získáte přístup k projektům, které jsou v nejrůznějších stádiích vývoje v široké škále oborů. Obecně rozlišujeme projekty ve stádiu "Early Stage", "Seed / Prototype", "Máme zakázky", "Plně fungující byznys". Projekty se prezentují prostřednictvím Pitch Deck.

3

Komunikace a analýza

Jakmile si vyberete potenciálního kandidáta na Vaši investici, získáváte přístup k detailním informacím. Mezi tyto informace patří například rozložení podílů, účetní závěrky, SWOT analýzy, podnikatelské plány.

Investice začínají od 1000 Kč.

4

Uzavřete DEAL

A je to tady. Máte vybraného kandidáta, Pitch Deck Vás přesvědčil. Jednání chcete přesunout na další úroveň. V tento okamžik získáváte přímé kontakty na majitele projektu. Veškerá další komunikace již probíhá přímo mezi Vámi. Naše platforma si nebere žádné provize za zprostředkování.

Otázky na které se ptáte

Neplatí. Pro získání kompletních informací o projektu a přímých kontaktních údajů je nutné mít aktivní členství. Členství je postaveno na měsíční bázi a využijete ho v okamžik, kdy chcete přímo oslovit konkrétní projekt. Vyhledávání projektů je bezplatné.

Jakmile si vyžádáte přímé kontaktní údaje na majitele projektu, zasíláme kontaktní údaje i na Vás pokud je zástupci projektu vyžadují. Pro komunikaci tak můžete využít Zprávy uvnitř platformy Pitch Deck, nebo přesunout komunikaci na jiné kanály mimo Pitch Deck. Samotný seznam investorů ze kterého by mohli majitelé firem oslovovat investory nemáme.

V platformě Pitch Deck můžete fungovat jako Host nebo jako člen. Členství Vám zajišťuje, že můžete bez omezení komunikovat s majiteli projektů. Můžete stahovat detailní údaje o jejich projektech / startupech nebo si vyžádat přímé kontaktní údaje. Často se jedná o citlivé informace, z tohoto důvodu neposkytujeme tyto údaje hostům. Členství také pomáhá k eliminaci spekulátorů s informacemi. Pokud s Vámi majitelé projektů naváží komunikací, ví, že jste již investovali do samotné komunikace. Ze zmíněných důvodů můžete v rámci členství získat jednu identitu projektu denně. Veškeré ostatní informace u projektů máte bez omezení.

Angel Coins je předplacený kredit, díky kterému můžete v rámci aplikace nakupovat doplňující služby. Můžete například předčasně resetovat denní limity v rámci předplaceného členství. V rámci aplikace můžete získat zvýraznění Vás jako anděla. Zástupci projektu tak ve svých zprávám uvidí komunikaci barevně odlišenou a bude se jim přednostně vypisovat oproti ostatním andělům. Můžete také všem projektům, které jste si uložili do oblíbených odeslat hromadnou notifikaci, že jste on-line. Postupně připravujeme další služby.

Ready to get started?