Hledám-anděla.cz provozuje mobilní aplikaci Pitch Deck. Pitch Deck je uzavřená platforma spojující investory (anděly) s majitely projektů. Prvotní seznámení probíhají zcela anonymně. Jakmile jsou obě strany připraveny k další komunikaci, je vzájemná identita odhalena.


Jsem Anděl Mám projekt
1

Registrujte svůj projekt / start-up

Registrace je bezplatná. Projekt (či start-up) můžete vložit na našich webových stránkách nebo stažením mobilní aplikace Pitch Deck.

2

Pitch Deck

Připravte se na Pitch Deck. Pitch Deck je krátká, velmi stručná, poutavá a hlavně informacemi nabitá prezentace. S přípravou prezentace projektu Vás provede náš podrobný návod. Nezapomínejte, že Pitch Deck je pro investory klíčový a není radno ho podcenit.

3

Komunikace

Jakmile máte zveřejněný svůj projekt, je odprezentován andělům (investorům). V případě zájmu Vás investor kontaktuje o doplňující informace.

Štěstí můžete jít naproti a investora v případě projeveného zájmu oslovit prostřednictvím platformy Pitch Deck a to zasláním anonymní zprávy. Jaké informace poskytnout a jak vyjednávat opět naleznete v našich návodech.

4

Uzavřete DEAL

A je to tady. Váš Pitch Deck přesvědčil jednoho z investorů. Jednání chce přesunout na další úroveň. V tento okamžik získáváte vzájemné přímé kontakty a veškerá další komunikace již probíhá přímo mezi Vámi. Naše platforma si nebere žádné provize za zprostředkování.

Otázky na které se ptáte

Neplatí. Pro aktivní komunikaci s investory je nutné mít aktivní členství. Členství je postaveno na měsíční bázi a využijete ho v okamžik, kdy chcete odpovědět na konkrétní dotaz investora. Zprávy od investorů můžete přijímat bez omezení.

Identitu odhalujeme až na konkrétní požadavek investora. Všichni ostatní identitu projektu ani Vaše přímé kontaktní údaje neznají.

V platformě Pitch Deck můžete fungovat jako Host nebo jako člen. Členství Vám zajišťuje, že můžete bez omezení komunikovat s investory. Můžete si také vyžádat jejich přímé kontaktní údaje. Často se jedná o citlivé informace, z tohoto důvodu neposkytujeme tyto údaje hostům. Členství také pomáhá k omezení velkého počtu poptávek o investice. Pokud s Vámi investoři naváží komunikací, ví, že jste i Vy již investovali do samotné komunikace. Ze zmíněných důvodů můžete v rámci členství získat jednu identitu investora denně. Veškeré ostatní informace u projektů máte bez omezení.

Angel Coins je předplacený kredit, díky kterému můžete v rámci aplikace nakupovat doplňující služby. Můžete například předčasně resetovat denní limity v rámci předplaceného členství. V rámci platformy můžete získat zvýraznění Vás jako projektu / start-upu. Investoři tak ve svých personalizovaných výpisech uvidí Váš Pitch Deck barevně odlišen a bude se jim přednostně vypisovat oproti ostatním projektům. Můžete také všem investorům, u kterých splňujete jejich parametry investice odeslat hromadnou notifikaci, že jste on-line. Postupně připravujeme další služby.

Ready to get started?